Odzyskiwanie danych firma.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane lub utracone dane z Androida

Jeśli masz do czynienia z problemem utraconych danych na urządzeniu z systemem Android, możesz użyć Android Data Recovery Utility, aby szybko odzyskać utracone dane. Program jest bezpieczny i bezpieczny, a także jest łatwy w użyciu. Co więcej, jest również bezpłatny. Więc możesz odzyskać wszystkie swoje utracone dane w krótkim czasie. Musisz tylko wykonać kilka prostych kroków, aby użyć Android Data Recovery Utility.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Kiedy przypadkowo usuniesz plik lub odinstalujesz aplikację z urządzenia, może pomóc darmowy program do odzyskiwania danych. Programy te działają poprzez wyszukiwanie plików, a następnie przywracanie ich do urządzenia. Programy te poproszą Cię również o określenie folderu do zapisania odzyskanych danych. Po zakończeniu procesu urządzenie powinno być gotowe do ponownego użycia.

W zależności od modelu urządzenia z systemem Android, możesz wybrać opcję odzyskiwania dokumentów, zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości e-mail i innych. Programy te mogą również odzyskać dane z tabletów z systemem Android i pudełek telewizyjnych. Obsługują również odzyskiwanie usuniętych plików z kart pamięci. Aby korzystać z tych programów, musisz najpierw włączyć debugowanie USB na urządzeniu z systemem Android. Po włączeniu debugowania USB, będziesz musiał przyznać programowi do odzyskiwania danych dostęp do telefonu.

Jeśli szukasz darmowego programu do odzyskiwania danych na Androida, rozważ pobranie MiniTool. Ta prosta aplikacja jest bardzo skuteczna w odzyskiwaniu usuniętych danych. Jego intuicyjny interfejs ułatwia nawet początkującym nawigację i przechowywanie odzyskanych plików. Obsługuje system Android 8.0, 8.1 i 9.0. Jest również kompatybilna z komputerami z systemem Windows.

Wybierając odpowiedni darmowy program do odzyskiwania danych na Androida, zastanów się, ile czasu jesteś gotów poświęcić na ten proces. Niektóre programy są niezwykle szybkie, podczas gdy inne wymagają odrobiny cierpliwości. Powinieneś również wybrać program, który działa z konkretnym modelem Androida. Szybkość transferu danych jest również ważnym czynnikiem.

Innym ważnym aspektem przy wyborze programu do odzyskiwania danych na Androida jest zdolność oprogramowania do odzyskiwania usuniętych plików. Free Android Data Recovery oferuje możliwość odzyskania usuniętych wiadomości tekstowych, zdjęć i filmów. Dodatkowo, może odzyskać usunięte numery telefonów i informacje kontaktowe. Nawet kontakty mogą być odzyskane z kart SD, w tym połączenia przychodzące i wychodzące.

AirMemory

Jeśli Twój telefon z Androidem został skradziony, mogłeś stracić ważne pliki lub wiadomości. Aby je odzyskać, musisz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych. Z programem do odzyskiwania danych Android, będziesz mógł odzyskać usunięte zdjęcia, kontakty, wiadomości e-mail i dokumenty. Aby rozpocząć, musisz podłączyć telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Następnie będziesz musiał włączyć „debugowanie USB” na swoim urządzeniu.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMemory for Android oferuje dwa sposoby na odzyskanie utraconych danych. Pierwsza opcja umożliwia skanowanie urządzenia z systemem Android. Druga opcja polega na ręcznym wyszukiwaniu pliku. AirMemory nie wymaga dostępu root. Oprogramowanie działa na urządzeniach z systemem Android i jest całkowicie bezpłatne.

Program do odzyskiwania danych AirMemory for Android to świetna opcja na odzyskanie utraconych danych. Umożliwia szybkie odzyskanie usuniętych plików z telefonu komórkowego, czy to z dysku flash, czy z pamięci wewnętrznej telefonu. Jest bardzo łatwy w użyciu i pozwala na zapisanie kopii zapasowej przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania. Możesz także przywrócić utracone kontakty, zdjęcia i filmy za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych AirMemory for Android.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMemory for Android pozwala odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android bez narażania prywatności użytkownika. Bezpieczny proces odzyskiwania programu zapewnia, że tylko dane użytkownika zostaną odzyskane, a nie dane innych użytkowników. Pozwala również na podgląd usuniętych plików przed faktycznym rozpoczęciem procesu odzyskiwania. Proces odzyskiwania jest prosty i szybki, a program do odzyskiwania danych AirMemory for Android jest kompatybilny z ponad 6000 urządzeń z systemem Android.

Jihosoft Android Phone Recovery

Jihosoft Android Phone Recovery to świetne narzędzie, które pomoże Ci odzyskać wszystkie dane z urządzenia z systemem Android, bez względu na to, jak usunięte lub utracone mogą być. Odzyskuje wszystkie rodzaje plików z Androida, w tym kontakty, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń, wiadomości WhatsApp, zdjęcia, filmy i pliki audio. Ten program jest kompatybilny z systemem Windows i Mac.

Może odzyskać ważne czaty i wiadomości, a także zdjęcia, filmy i dokumenty z pamięci wewnętrznej telefonu i karty SD. Poza tym obsługuje większość popularnych urządzeń z systemem Android. Należą do nich tablety i smartfony. Korzystanie z Jihosoft Android Phone Recovery jest łatwe, szybkie i wygodne.

Oprogramowanie można pobrać bezpośrednio ze strony dewelopera. Po pobraniu można go uruchomić na komputerze i rozpocząć skanowanie telefonu. Program automatycznie wykryje Twoje urządzenie i wyświetli monit o wybranie typu pliku. Po wybraniu typu pliku kliknij Skanuj, aby rozpocząć proces odzyskiwania.

Jihosoft Android Phone Recovery to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla telefonów z systemem Android. Kompatybilny z Windows, Mac i Linux, Jihosoft Android Phone Recovery może pomóc Ci odzyskać dane. Ten program obsługuje również wiele urządzeń, w tym iPhone’y, iPady i urządzenia Samsung Galaxy. Wszechstronny zestaw funkcji programu ułatwia odzyskiwanie wszelkich danych na urządzeniu.

Jihosoft Android Phone Recovery to doskonałe narzędzie do odzyskiwania usuniętych zdjęć z urządzenia. Jego intuicyjny interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu i pozwala odzyskać usunięte pliki zarówno z wewnętrznej, jak i zewnętrznej pamięci masowej. Może nawet odzyskać usunięte pliki z kart SD. Ten program nie wymaga rootowania. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć telefon z systemem Android za pomocą kabla do transmisji danych do komputera, a oprogramowanie będzie skanować swoje urządzenie. Następnie oprogramowanie wyświetli podgląd plików, które można odzyskać.

Jihosoft Android Data Recovery

Jihosoft Android Data Recovery to potężna aplikacja, która pomaga użytkownikom odzyskać usunięte lub utracone dane z urządzeń z systemem Android. Oferuje kilka funkcji, w tym możliwość odzyskiwania wielu typów plików, kontaktów i wiadomości. Obsługuje również odzyskiwanie plików audio i dokumentów. I, działa na wielu urządzeniach z systemem Android, w tym Samsung.

Program posiada prosty interfejs, dzięki któremu jest łatwy w użyciu, a także obsługuje wszystkie typy plików na Androidzie. Po przeskanowaniu urządzenia, Jihosoft Android Data Recovery wyświetli listę usuniętych plików, które można przywrócić. Oprogramowanie może również odzyskać pliki z Viber i WhatsApp.

Jihosoft Android Data Recovery może również odzyskać usunięte pliki z dysków twardych komputerów i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Program wykorzystuje technikę automatycznego skanowania i ma różne opcje skanowania. W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań do odzyskiwania danych, nie zmienia ani nie nadpisuje danych. Zamiast tego daje użytkownikom dostęp do utraconych plików bez ryzyka dla ich prywatności. Ponadto uzyskał certyfikat McAfee i Norton, aby być bezpiecznym i bezpiecznym.

Aby wykonać odzyskiwanie plików, musisz mieć zakorzenione urządzenie z systemem Android. Jihosoft Android Data Recovery może przywrócić usunięte kontakty i wiadomości, a nawet może przywrócić usunięte obrazy, filmy i dane bazy danych. Ponadto będziesz musiał włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu z Androidem.

Będziesz potrzebował kabla USB i urządzenia z systemem Android, aby użyć Jihosoft Android Data Recovery. Możesz również pobrać oprogramowanie ze strony internetowej Jihosoft. Po pobraniu programu zainstaluj wymagane sterowniki.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

Oprogramowanie do odzyskiwania danych MiniTool Mobile Recovery for Android ma prosty, łatwy w użyciu interfejs, który może być używany do odzyskiwania danych z telefonu lub tabletu z systemem Android. Korzystanie z oprogramowania wymaga komputera i włączonej funkcji debugowania USB na urządzeniu. Program wyświetla monit o autoryzację komputera, aby mógł uzyskać dostęp do urządzenia. Po zainstalowaniu oprogramowania, można wybrać opcję „Quick Scan” lub „Deep Scan”, aby przeskanować urządzenie mobilne w poszukiwaniu utraconych lub usuniętych danych.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida oprogramowanie do odzyskiwania danych jest do pobrania za darmo i może być używany na dowolnym urządzeniu z systemem Android. Nie oferuje jednak pełnej funkcjonalności. Podczas gdy darmowa wersja oprogramowania może skanować urządzenie i odzyskać do 10 plików jednego typu, nie będziesz w stanie odzyskać więcej niż ta kwota, chyba że uaktualnisz do płatnej wersji.

Podczas gdy MiniTool jest znany z innych doskonałych produktów, to oprogramowanie do odzyskiwania danych Android jest nowym dodatkiem do linii firmy. Oprogramowanie może odzyskać utracone, usunięte lub uszkodzone dane z urządzenia. Obsługuje kartę SD i pamięć wewnętrzną. MiniTool Mobile Recovery for Android można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej MiniTool.

Oprogramowanie posiada prosty, łatwy w obsłudze interfejs, który pozwala na przeglądanie plików i przeglądanie plików na urządzeniu. Obsługuje wiele różnych typów danych, w tym muzykę, wideo i zdjęcia. MiniTool może również wyodrębnić pliki z plików kopii zapasowych iCloud lub iTunes. Oprogramowanie jest kompatybilne zarówno z telefonami jak i tabletami z systemem Android.

Kolejną cechą MiniTool MR jest jego zdolność do przywracania utraconych plików z nośników pamięci telefonu. Oprogramowanie obsługuje ponad 12 typów plików i jest w stanie odzyskać dane zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i karty SD/TF. Ponadto możesz wyeksportować utracone pliki w formatach HTML, CSV lub VCF.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]