Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku Top 5 programów.

Odzyskiwanie danych Łatwe odzyskiwanie danych – Znajdź najlepszą metodę odzyskiwania skasowanych danych

photo
Odzyskiwanie danych z z uszkodzonego dysku SSDnie wszystko mozesz zrobić sam.

Odzyskiwanie danych Wybór najlepszego oprogramowania do odzyskiwania danych zależy od tego, jak bardzo twój komputer jest uszkodzony. Jeśli masz do czynienia tylko z drobnymi uszkodzeniami, a nie z całkowitą awarią systemu, powinieneś być w stanie znaleźć i zainstalować dobry program na własną rękę. Jednak w przypadku poważniejszych problemów, takich jak całkowita awaria dysku, najlepszym sposobem postępowania będzie skontaktowanie się z profesjonalistą. Obecnie istnieje wiele firm specjalizujących się w odzyskiwaniu danych, które posiadają narzędzia i wiedzę, aby rozwiązać problem za odpowiednią cenę. Przyjrzyjmy się różnym rodzajom oprogramowania do odzyskiwania danych i ich głównym zaletom.

Przywracanie danych takim korporacją umiesz zqaufć.

Najbardziej niedrogą opcją dostępną dla użytkowników komputerów PC jest Disk Drill. Odzyskiwanie danych https://serwisploterow.org.pl/2021/08/07/odzyskiwanie-danych-z-ssd-tego-lepiej-nie-rob-sam/ Jest to bardzo podstawowy program do odzyskiwania danych, który pozwala na skanowanie dysków twardych i odzyskiwanie danych. Jest to niezwykle przydatne, gdy nie wiesz, co poszło nie tak, a to oszczędza dużo czasu. Disk Drill ma prosty interfejs, więc nawet nowicjusze mogą go łatwo wykorzystać.

Odtwarzanie danych spośród krążka obcego honorowe zamysły tudzież mordęga rzeczoznawcę.

Kolejną dobrą opcją do odzyskiwania danych z komputera jest Photorec. Jest to stosunkowo nowy program, ale jest on bardzo polecany przez wielu ekspertów. Główną zaletą Photorec jest możliwość odzyskiwania pamięci USB (znanych również jako dyski flash). Fajną rzeczą w Photorec jest to, że może pracować na praktycznie każdym rodzaju dysku, w tym karty SD, pen drive, pamięci aparatu cyfrowego, itp. Jest wyposażony w łatwy w użyciu interfejs i jest dostarczany z bezpłatną wersją próbną.

Odzyskiwanie danych spośród stronice SD bezpłatny kalendarz vs. doświadczonyy dziennik.

Jednym z największych punktów sprzedaży niektórych z najlepszych pakietów oprogramowania do odzyskiwania danych tam dzisiaj jest fakt, że mają narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Znaczenie narzędzia kopii zapasowej nigdy nie może być przeceniona. Komputer z utratą danych może spowodować nieodwracalne szkody dla całego systemu. Korzystanie z usługi kopii zapasowej danych jest najlepszym sposobem, aby uniknąć tego rodzaju problemu, więc upewnij się, że masz program do tworzenia kopii zapasowych zainstalowany w komputerze.

Patrząc na różne opcje odzyskiwania plików, można zauważyć, że wszystkie oprogramowanie tam obsługuje przywracanie danych na partycjach NTFS, FAT lub FAT32. Jednak istnieje ograniczenie z NTFS partycjonowanych dysków. Nie są one tak kompaktowe, jak inne partycje, i jako takie wymagają systemu plików NTFS FAT 32, który musi być skonfigurowany w komputerze, aby mógł działać. Jeżeli nie uda się skonfigurować systemu plików, nie będzie można odzyskać danych z dysku. Jest to główna wada korzystania z tej metody odzyskiwania danych.

Z drugiej strony, gdy mamy do czynienia z partycjami NTFS, ten rodzaj odzyskiwania jest dość prosty i bezproblemowy. Cena oprogramowania sprawia, że jest ono przystępne nawet dla małych firm. Oznacza to, że można uzyskać więcej niż tylko jeden program do odzyskiwania danych. Cena oprogramowania jest warta swojej ceny, choć. Cena tego oprogramowania czyni go idealnym dla tych, którzy chcą uzyskać jak najwięcej danych z ich utraconych dysków bez konieczności wydawania więcej pieniędzy niż muszą.

Przywracanie danych spośród spośród błędnego kręgu SSD honorowe repertuary tudzież praca fachmana.

Zewnętrzne dyski twarde oferują doskonały sposób odzyskiwania danych w przypadku utraty danych z powodu formatowania. W tej metodzie odzyskiwania danych, wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć zewnętrzne dyski twarde i wykonać kilka prostych kroków. Jest to jedna z najprostszych metod odzyskiwania danych, która polega na podłączaniu urządzeń zewnętrznych. Ponieważ większość zewnętrznych dysków twardych są mniejsze niż karty pamięci, można również użyć kompaktowy rozmiar pamięci flash USB i łatwo włożyć go do komputera.

W sytuacji, gdy trzeba odzyskać ważne dane, należy rozważyć wszystkie różne opcje. Należą do nich odzyskiwanie danych za pomocą profesjonalnej usługi odzyskiwania danych, odzyskiwanie danych z karty pamięci za pomocą zewnętrznego dysku twardego lub połączenie tych dwóch metod. Jednak przed wybraniem jakiejkolwiek metody, upewnij się, że wiesz, co jest najlepszą opcją dla Ciebie. Tylko wiedząc, która opcja będzie działać najlepiej dla Ciebie, można wybrać odpowiednią metodę dla konkretnego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.